Robotnícka 1E, 036 01 Martin, Slovakia

AKTUALITY

armis
Strategická príručka pre konvergenciu IT/OT

Predstavujeme Armis IT/OT Convergence Playbook; komplexného sprievodcu bezpečnosťou OT. Príručka sa zaoberá výzvami, hrozbami a príležitosťami,
ktorým čelia prostredie OT a ICS, a predstaví riešenia, ktoré potrebujete na zaistenie bezpečnosti vášho podniku.

sentinelone
Integrácia spoločností SentinelOne a Mimecast

Spoločnosť SentinelOne, autonómna platforma pre kybernetickú bezpečnosť, oznámila novú integráciu so službou Mimecast, ktorej cieľom je zlepšiť komplexnú ochranu pred hrozbami, urýchliť reakciu na incidenty a minimalizovať oneskorenia bezpečnostných tímov.

cyber_mdx
Forescout Technologies oznámila akvizíciu spoločnosti CyberMDX

Spoločnosť Forescout Technologies, líder v oblasti aktívnej obrany pre podniky vecí (Enterprise of Things), oznámila akvizíciu spoločnosti CyberMDX, popredného poskytovateľa kybernetickej bezpečnosti v oblasti zdravotníctva, ktorý zaisťuje viditeľnosť a prevenciu hrozieb pre lekárske zariadenia a klinické siete.

vybavenie_kancelarie
Máte Vašu zasadačku pripravenú na virtuálne stretnutia?

Máme roky skúseností s porozumením toho, čo robí virtuálne stretnutia ľudskejšími pre všetkých v miestnosti aj pre tých, ktorí sú na „druhej strane“.  Na základe týchto skúseností sme pre Vás pripravili jednoduchý prehľad ľahko inštalovateľných a použiteľných riešení, ktoré nezrujnujú „cash – flow“ Vašej spoločnosti,  ktoré Vám vieme ponúknuť pre Vašu zasadačku.

home_office
Ste pripravení na Home Office?

Tipy pre zriadenie si svojej domácej kancelárie: používajte externé zariadenia, nie vstavané audio a video komponenty vášho počítača; ak sa potrebujete počas telefonovania hýbať, pripojte sa k svojmu notebooku cez bluetooth; pre ich jednoduché používanie, zvoľte plug and play USB zariadenia.